Banja Luka - Zagreb
 
ID: 3552
transport type: bus
transport company: PEPEKS - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Banja Luka 
 
09:10
Omarska 
09:35 
09:35
Prijedor 
09:55 
09:55
Novi Grad 
10:25 
10:25
Novi Grad (BIH-HR) 
10:30 
10:30
Matijevići (HR-BIH) 
10:45 
10:45
Dvor na Uni 
10:50 
10:50
Hrvatska Kostajnica 
11:10 
11:10
Petrinja 
12:00 
12:00
Sisak 
12:15 
12:15
Velika Gorica 
13:00 
13:00
Zagreb 
13:20