Banja Luka - Sarajevo
 
ID: 7901
transport type: bus
transport company: SMILJIĆ - Banja Luka
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Banja Luka 
 
17:00
Prnjavor (BIH) 
18:00 
18:00
Derventa 
18:35 
18:35
Doboj 
19:25 
19:25
Maglaj 
19:55 
19:55
Žepče 
20:15 
20:15
Zenica 
21:00 
21:00
Sarajevo 
22:15