popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1095
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
GLOBTOUR - Međugorje
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
15:15 
Zaton Doli 
16:15 
16:15 
Neum 2 (BIH-HR) 
16:20 
16:20 
Neum 1 (BIH-HR) 
16:35 
16:35 
Klek 
16:40 
16:40 
Metković 
17:15 
17:15 
Doljani 
17:20 
17:20 
Čapljina 
17:40 
17:40 
Mostar 
18:20 
18:20 
Jablanica 
19:05 
19:05 
Konjic 
19:30 
19:30 
Hadžići 
20:15 
20:15 
Sarajevo 
20:50 
20:50 
Kiseljak 
21:45 
21:45 
Visoko 
22:10 
22:10 
Kakanj 
22:40 
22:40 
Zenica 
23:10 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije