Dubrovnik - Zagreb
 
interni broj: 4022
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
18:00
Slano 
18:40 
18:40
Ston 
19:10 
19:10
Opuzen 
19:45 
19:45
Metković 
20:00 
20:00
Ploče 
20:35 
20:35
Drvenik 
21:05 
21:05
Makarska 
21:35 
21:35
Omiš 
22:10 
22:10
Split 
22:40 
22:45
Sinj 
23:40 
23:40
Knin 
00:50 
00:50
Udbina 
02:40 
02:40
Korenica 
03:10 
03:10
Plitvička Jezera 
03:35 
03:35
Karlovac 
04:50 
04:50
Zagreb 
05:30