popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3802
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
06:00 
Zaton 
06:15 
06:15 
Orašac 
06:25 
06:25 
Trsteno 
06:38 
06:38 
Slano 
06:55 
06:55 
Ston 
07:05 
07:05 
Metković 
07:30 
07:30 
Opuzen 
07:45 
07:45 
Ploče 
08:00 
08:00 
Baćina 
08:07 
08:07 
Gradac 
08:15 
08:15 
Zaostrog 
08:22 
08:22 
Drvenik 
08:28 
08:28 
Duba 
08:35 
08:35 
Živogošća 
08:41 
08:41 
Igrane 
08:46 
08:46 
Podgora 
09:00 
09:00 
Tučepi 
09:07 
09:07 
Makarska 
09:15 
09:15 
Split 
10:30 
10:45 
Trogir 
11:05 
11:05 
Šibenik 
12:00 
12:00 
Vodice 
12:20 
12:20 
Pirovac 
12:40 
12:40 
Biograd na moru 
13:15 
13:15 
Sukošan 
13:30 
13:30 
Zadar 
13:40 
13:50 
Zagreb 
17:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije