Dubrovnik - Zagreb
 
interni broj: 3802
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
06:00
Zaton 
06:15 
06:15
Orašac 
06:25 
06:25
Trsteno 
06:38 
06:38
Slano 
06:55 
06:55
Ston 
07:05 
07:05
Metković 
07:30 
07:30
Opuzen 
07:45 
07:45
Ploče 
08:00 
08:00
Baćina 
08:07 
08:07
Gradac 
08:15 
08:15
Zaostrog 
08:22 
08:22
Drvenik 
08:28 
08:28
Duba 
08:35 
08:35
Živogošća 
08:41 
08:41
Igrane 
08:46 
08:46
Podgora 
09:00 
09:00
Tučepi 
09:07 
09:07
Makarska 
09:15 
09:15
Split 
10:30 
10:45
Trogir 
11:05 
11:05
Šibenik 
12:00 
12:00
Vodice 
12:20 
12:20
Pirovac 
12:40 
12:40
Biograd na moru 
13:15 
13:15
Sukošan 
13:30 
13:30
Zadar 
13:40 
13:50
Zagreb 
17:45