popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
4579
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
PANORAMABUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
17:15 
Slano 
17:55 
17:55 
Ston (raskršće) 
18:10 
18:10 
Zaton Doli (HR-BIH) 
18:13 
18:13 
Neum 2 (BIH-HR) 
18:23 
18:23 
Neum 
18:24 
18:24 
Neum 1 (BIH-HR) 
18:29 
18:29 
Klek 
18:44 
18:44 
Metković 
19:05 
19:05 
Doljani (BIH-HR) 
19:08 
19:08 
Čapljina 
19:13 
19:13 
Mostar 
19:46 
19:46 
Čitluk 
20:11 
20:11 
Međugorje 
20:17 
20:17 
Široki Brijeg 
20:21 
20:21 
Ljubuški 
20:28 
20:28 
Grude 
20:58 
20:58 
Posušje 
21:18 
21:18 
Tomislavgrad 
21:48 
21:48 
Livno 
22:28 
22:28 
Šuica 
22:53 
22:53 
Kupres 
23:13 
23:13 
Bugojno 
23:43 
23:43 
Donji Vakuf 
23:53 
23:53 
Travnik 
00:33 
00:33 
Vitez 
01:08 
01:08 
Kaonik 
01:23 
01:23 
Zenica 
01:33 
01:33 
Žepče 
02:08 
02:08 
Maglaj 
02:28 
02:28 
Bosanski Brod (BIH-HR) 
04:33 
04:33 
Slavonski Brod (HR-BIH) 
04:43 
04:43 
Slavonski Brod 
04:48 
04:48 
Đakovo 
05:38 
05:38 
Osijek 
06:08 
06:08 
Vukovar 
06:33 
06:33 
Vinkovci 
06:53 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije