Dubrovnik - Šibenik
 
interni broj: 4474
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOTRANSPORT - Šibenik
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
13:00
Zaton 
13:25 
13:25
Trsteno 
13:35 
13:35
Slano 
13:50 
13:50
Doli 
14:00 
14:00
Ston (raskršće) 
14:05 
14:05
Opuzen (raskršće) 
14:40 
14:40
Rogotin 
14:50 
14:50
Ploče 
14:55 
15:00
Gradac 
15:20 
15:20
Zaostrog 
15:30 
15:30
Drvenik (raskršće) 
15:35 
15:35
Igrane (raskršće) 
15:48 
15:48
Podgora (raskršće) 
15:55 
15:55
Makarska 
16:08 
16:15
Baška Voda 
16:27 
16:27
Brela (raskršće) 
16:32 
16:32
Dubci 
16:35 
16:35
Omiš 
16:58 
16:58
Split 
17:25 
17:30
Trogir 
18:00 
18:00
Marina 
18:15 
18:15
Rogoznica (raskršće) 
18:27 
18:27
Primošten 
18:35 
18:35
Grebaštica 
18:46 
18:46
Brodarica 
18:53 
18:53
Šibenik 
19:05