popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
4454
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA TOURS INTERNATIONAL - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Dortmund 
 
06:00 
Bochum 
06:30 
06:30 
Essen 
06:55 
06:55 
Duisburg 
07:30 
07:30 
Dusseldorf 
08:20 
08:20 
Koln 
09:30 
09:30 
Bonn 
10:10 
10:10 
Rijeka 
03:00 
03:00 
Senj 
04:20 
04:20 
Karlobag 
05:25 
05:25 
Zadar 
06:55 
06:55 
Smilčić 
07:10 
07:10 
Benkovac 
07:35 
07:35 
Stankovci 
07:50 
07:50 
Šibenik 
08:25 
08:25 
Primošten 
09:00 
09:00 
Trogir 
09:30 
09:30 
Split 
10:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije