Dortmund - Split
 
interni broj: 4454
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA TOURS INTERNATIONAL - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Dortmund 
 
06:00
Bochum 
06:30 
06:30
Essen 
06:55 
06:55
Duisburg 
07:30 
07:30
Dusseldorf 
08:20 
08:20
Koln 
09:30 
09:30
Bonn 
10:10 
10:10
Rijeka 
03:00 
03:00
Senj 
04:20 
04:20
Karlobag 
05:25 
05:25
Zadar 
06:55 
06:55
Smilčić 
07:10 
07:10
Benkovac 
07:35 
07:35
Stankovci 
07:50 
07:50
Šibenik 
08:25 
08:25
Primošten 
09:00 
09:00
Trogir 
09:30 
09:30
Split 
10:00