Dortmund - Mostar
 
interni broj: 1965
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje: do daljnjeg
dani: uto -
STANICA
DOL.
POL.
Dortmund 
 
05:00
Bochum 
05:30 
05:30
Essen 
06:00 
06:00
Duisburg 
06:30 
06:30
Dusseldorf 
07:20 
07:20
Koln 
08:30 
08:30
Frankfurt 
11:00 
11:00
Mannheim 
12:00 
12:00
Karlsruhe 
13:00 
13:00
Stuttgart 
15:00 
15:00
Ulm 
16:15 
16:15
Nurnberg 
15:00 
15:00
Ingolstadt 
16:30 
16:30
Munchen 
18:00 
18:00
Uskoplje 
11:45 
11:45
Gornji Vakuf 
11:45 
11:45
Rama 
12:30 
12:30
Jablanica 
13:10 
13:10
Mostar 
14:00