Donja Dubrava - Zagreb
 
interni broj: 3775
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Donja Dubrava 
 
05:30
Donji Vidovec 
05:35 
05:35
Sv. Marija 
05:40 
05:40
Donji Mihaljevec 
05:44 
05:44
Draškovec 
05:47 
05:47
Cirkovljan 
05:50 
05:50
Prelog 
05:55 
05:55
Čehovec 
06:02 
06:02
Sv. Juraj u Trnju 
06:05 
06:05
Donji Pustakovec 
06:07 
06:07
Čakovec 
06:25 
06:30
Nedelišće 
06:38 
06:38
Pušćine 
06:43 
06:43
Kuršanec 
06:49 
06:49
Varaždin 
06:55 
07:10
Turčin 
07:20 
07:20
Varaždin Breg 
07:25 
07:25
Lužan Biškupečki 
07:26 
07:26
Presečno 
07:30 
07:30
Novi Marof 
07:35 
07:35
Paka 
07:38 
07:38
Breznički Hum 
07:45 
07:45
Breznica 
07:49 
07:49
Jarek Jales 
07:57 
07:57
Mirkovec 
08:02 
08:02
Komin 
08:06 
08:06
Hrastje 
08:10 
08:10
Sv. Ivan Zelina 
08:15 
08:15
Donja Zelina 
08:21 
08:21
Sesvete 
08:37 
08:37
Dubrava (zagrebačka) 
08:44 
08:44
Zagreb 
08:55