Donja Dubrava - Zagreb
 
interni broj: 3774
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Donja Dubrava 
 
06:25
Donji Vidovec 
06:30 
06:30
Sv. Marija 
06:35 
06:35
Donji Mihaljevec 
06:39 
06:39
Draškovec 
06:42 
06:42
Cirkovljan 
06:45 
06:45
Prelog 
06:50 
06:50
Čehovec 
06:57 
06:57
Sv. Juraj 
07:00 
07:00
Donji Pustakovec 
07:02 
07:02
Čakovec 
07:20 
07:20
Nedelišće 
07:25 
07:25
Pušćine 
07:32 
07:32
Kuršanec 
07:39 
07:39
Varaždin 
07:45 
08:00
Turčin 
08:10 
08:10
Varaždin Breg 
08:15 
08:15
Presečno 
08:20 
08:20
Novi Marof 
08:25 
08:25
Zagreb 
09:45