popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3776
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Donja Dubrava 
 
11:30 
Donji Vidovec 
11:35 
11:35 
Sv. Marija 
11:40 
11:40 
Donji Mihaljevec 
11:44 
11:44 
Draškovec 
11:47 
11:47 
Cirkovljan 
11:50 
11:50 
Prelog 
11:55 
11:55 
Čehovec 
12:02 
12:02 
Sv. Juraj u Trnju 
12:05 
12:05 
Donji Pustakovec 
12:07 
12:07 
Čakovec 
12:25 
12:30 
Nedelišće 
12:38 
12:38 
Pušćine 
12:43 
12:43 
Kuršanec 
12:49 
12:49 
Varaždin 
12:55 
13:00 
Turčin 
13:10 
13:10 
Varaždin Breg 
13:15 
13:15 
Presečno 
13:20 
13:20 
Novi Marof 
13:25 
13:25 
Paka 
13:28 
13:28 
Breznički Hum 
13:35 
13:35 
Breznica 
13:39 
13:39 
Jarek Jales 
13:47 
13:47 
Mirkovec 
13:52 
13:52 
Komin 
13:56 
13:56 
Hrastje 
14:00 
14:00 
Sv. Ivan Zelina 
14:05 
14:05 
Donja Zelina 
14:11 
14:11 
Sesvete 
14:27 
14:27 
Dubrava (zagrebačka) 
14:34 
14:34 
Zagreb 
14:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije