Donja Dubrava - Zagreb
 
interni broj: 3776
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Donja Dubrava 
 
11:30
Donji Vidovec 
11:35 
11:35
Sv. Marija 
11:40 
11:40
Donji Mihaljevec 
11:44 
11:44
Draškovec 
11:47 
11:47
Cirkovljan 
11:50 
11:50
Prelog 
11:55 
11:55
Čehovec 
12:02 
12:02
Sv. Juraj u Trnju 
12:05 
12:05
Donji Pustakovec 
12:07 
12:07
Čakovec 
12:25 
12:30
Nedelišće 
12:38 
12:38
Pušćine 
12:43 
12:43
Kuršanec 
12:49 
12:49
Varaždin 
12:55 
13:00
Turčin 
13:10 
13:10
Varaždin Breg 
13:15 
13:15
Presečno 
13:20 
13:20
Novi Marof 
13:25 
13:25
Paka 
13:28 
13:28
Breznički Hum 
13:35 
13:35
Breznica 
13:39 
13:39
Jarek Jales 
13:47 
13:47
Mirkovec 
13:52 
13:52
Komin 
13:56 
13:56
Hrastje 
14:00 
14:00
Sv. Ivan Zelina 
14:05 
14:05
Donja Zelina 
14:11 
14:11
Sesvete 
14:27 
14:27
Dubrava (zagrebačka) 
14:34 
14:34
Zagreb 
14:45