Desinić - Zagreb
 
interni broj: 34
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Desinić 
 
05:00
Gabor I 
05:05 
05:05
Dubravica 
05:08 
05:08
Vinagora 
05:10 
05:10
Sopot 
05:13 
05:13
Stipernica 
05:19 
05:19
Matinci 
05:25 
05:25
Velika Horvatska 
05:32 
05:32
Ratkajev uv. 
05:35 
05:35
Tuhelj 
05:38 
05:45
Tuheljske Toplice 
05:48 
05:48
Mihalić 
05:51 
05:51
Dubrovčan II 
05:53 
05:53
Dubrovčan I 
05:55 
05:55
Goripić 
05:59 
05:59
Gubaševo (raskršće) 
06:04 
06:04
Gredice 
06:06 
06:06
Gubaševo P.st. 
06:08 
06:08
Žeinci (raskršće) 
06:12 
06:12
Luka (raskršće) 
06:14 
06:14
Kupljenovo (raskršće) 
06:16 
06:16
Pojatno (raskršće) 
06:18 
06:18
Podsused 
06:29 
06:29
Vrapče 
06:35 
06:35
Črnomerec 
06:38 
06:38
Zagreb 
06:50