Čapljina - Zagreb
 
interni broj: 4487
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOHERC - Grude
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Čapljina 
 
19:30
Čitluk 
20:00 
20:00
Međugorje 
20:10 
20:10
Ljubuški 
20:30 
20:30
Grude 
21:00 
21:00
Sinj 
22:50 
22:50
Knin 
23:59 
23:59
Karlovac 
03:50 
03:50
Zagreb 
04:50