Čapljina - Zagreb
 
interni broj: 1958
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PANORAMABUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Čapljina 
 
07:30
Ljubuški 
07:50 
07:50
Međugorje 
08:10 
08:10
Čitluk 
08:20 
08:20
Mostar 
08:45 
08:45
Jablanica 
09:55 
10:00
Prozor 
10:50 
10:50
Rama 
10:55 
10:55
Gornji Vakuf 
11:25 
11:25
Uskoplje 
11:25 
11:25
Bugojno 
11:50 
11:55
Donji Vakuf 
12:10 
12:40
Jajce 
13:20 
13:20
Izačić (BIH-HR) 
16:20 
16:20
Ličko Petrovo Selo (HR-BIH) 
16:30 
16:30
Zagreb 
18:30