Čapljina - Split
 
interni broj: 4120
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PANORAMABUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Čapljina 
 
05:45
Mostar 
06:30 
06:30
Široki Brijeg 
07:00 
07:00
Grude 
07:25 
07:25
Gorica (BIH-HR) 
07:50 
07:50
Vinjani Donji (HR-BIH) 
08:00 
08:00
Imotski 
08:10 
08:10
Split 
10:00