Čakovec - Zagreb
 
interni broj: 3771
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Čakovec 
 
08:20
Nedelišće 
08:25 
08:25
Pušćine 
08:33 
08:33
Kuršanec 
08:39 
08:39
Varaždin 
08:50 
08:50
Turčin 
09:00 
09:00
Varaždin Breg 
09:05 
09:05
Lužan Biškupečki 
09:06 
09:06
Presečno 
09:10 
09:10
Novi Marof 
09:15 
09:15
Paka 
09:22 
09:22
Breznički Hum 
09:30 
09:30
Breznica 
09:32 
09:32
Mirkovec 
09:39 
09:39
Komin 
09:43 
09:43
Hrastje 
09:47 
09:47
Sv. Ivan Zelina 
09:50 
09:50
Blaževdol 
09:54 
09:54
Donja Zelina 
09:59 
09:59
Goričica 
10:02 
10:02
Belovar 
10:06 
10:06
Soblinec 
10:09 
10:09
Sesvete 
10:16 
10:16
Dubrava (zagrebačka) 
10:27 
10:27
Zagreb 
10:35