Čakovec - Zagreb
 
interni broj: 3769
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Čakovec 
 
13:25
Nedelišće 
13:30 
13:30
Pušćine 
13:35 
13:35
Kuršanec 
13:40 
13:40
Varaždin 
14:00 
14:00
Turčin 
14:08 
14:08
Varaždin Breg 
14:15 
14:15
Lužan Biškupečki 
14:16 
14:16
Presečno 
14:19 
14:19
Novi Marof 
14:25 
14:25
Paka 
14:30 
14:30
Breznički Hum 
14:40 
14:40
Zagreb 
15:45