popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3777
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Čakovec 
 
09:25 
Nedelišće 
09:40 
09:40 
Pušćine 
09:43 
09:43 
Kuršanec 
09:49 
09:49 
Varaždin 
09:55 
10:00 
Turčin 
10:10 
10:10 
Varaždin Breg 
10:15 
10:15 
Lužan Biškupečki 
10:16 
10:16 
Presečno 
10:20 
10:20 
Novi Marof 
10:25 
10:25 
Paka 
10:28 
10:28 
Breznički Hum 
10:35 
10:35 
Jarek Jales 
10:47 
10:47 
Mirkovec 
10:52 
10:52 
Komin 
10:56 
10:56 
Hrastje 
11:00 
11:00 
Sv. Ivan Zelina 
11:05 
11:05 
Donja Zelina 
11:11 
11:11 
Sesvete 
11:27 
11:27 
Dubrava (zagrebačka) 
20:00 
11:34 
Zagreb 
11:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije