Čakovec - Zagreb
 
interni broj: 3777
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Čakovec 
 
09:25
Nedelišće 
09:40 
09:40
Pušćine 
09:43 
09:43
Kuršanec 
09:49 
09:49
Varaždin 
09:55 
10:00
Turčin 
10:10 
10:10
Varaždin Breg 
10:15 
10:15
Lužan Biškupečki 
10:16 
10:16
Presečno 
10:20 
10:20
Novi Marof 
10:25 
10:25
Paka 
10:28 
10:28
Breznički Hum 
10:35 
10:35
Jarek Jales 
10:47 
10:47
Mirkovec 
10:52 
10:52
Komin 
10:56 
10:56
Hrastje 
11:00 
11:00
Sv. Ivan Zelina 
11:05 
11:05
Donja Zelina 
11:11 
11:11
Sesvete 
11:27 
11:27
Dubrava (zagrebačka) 
20:00 
11:34
Zagreb 
11:45