Čakovec - Zagreb
 
interni broj: 3746
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Čakovec 
 
11:30
Nedelišće 
11:35 
11:35
Pušćine 
11:42 
11:42
Kuršanec 
11:49 
11:49
Varaždin 
11:55 
12:00
Turčin 
12:10 
12:10
Varaždin Breg 
12:15 
12:15
Lužan Biškupečki 
12:16 
12:16
Presečno 
12:20 
12:20
Novi Marof 
12:25 
12:25
Paka 
12:30 
12:30
Breznički Hum 
12:40 
12:40
Zagreb 
13:40