popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3746
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Čakovec 
 
11:30 
Nedelišće 
11:35 
11:35 
Pušćine 
11:42 
11:42 
Kuršanec 
11:49 
11:49 
Varaždin 
11:55 
12:00 
Turčin 
12:10 
12:10 
Varaždin Breg 
12:15 
12:15 
Lužan Biškupečki 
12:16 
12:16 
Presečno 
12:20 
12:20 
Novi Marof 
12:25 
12:25 
Paka 
12:30 
12:30 
Breznički Hum 
12:40 
12:40 
Zagreb 
13:40 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije