Buzet - Pula
 
interni broj: 7977
način prijevoza: autobus
prijevoznik: FILS - Pula
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Buzet 
 
15:30
Roč 
15:35 
15:35
Ročko Polje 
15:37 
15:37
Lupoglav 
16:00 
16:00
Pazin 
16:30 
16:30
Žminj 
16:50 
16:50
Svetvinčenat 
16:55 
16:55
Juršići 
17:05 
17:05
Vodnjan 
17:15 
17:15
Pula 
17:25