popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
7977
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
FILS - Pula
prometuje:
do daljnjeg
dani:
pon - uto - sri - čet - pet -
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Buzet 
 
15:30 
Roč 
15:35 
15:35 
Ročko Polje 
15:37 
15:37 
Lupoglav 
16:00 
16:00 
Pazin 
16:30 
16:30 
Žminj 
16:50 
16:50 
Svetvinčenat 
16:55 
16:55 
Juršići 
17:05 
17:05 
Vodnjan 
17:15 
17:15 
Pula 
17:25 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije