Beograd - Igalo
 
interni broj: 1951
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BLUE LINE - Herceg Novi
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Beograd 
 
23:00
Gornji Milanovac 
01:00 
01:00
Čačak 
01:30 
01:30
Požega (SRB) 
02:05 
02:05
Užice 
02:30 
02:30
Nova Varoš 
03:45 
03:45
Prijepolje 
04:15 
04:15
Bar 
09:00 
09:00
Budva 
10:00 
10:00
Tivat 
10:30 
10:30
Kotor 
10:45 
10:45
Herceg Novi 
11:30 
11:30
Igalo 
11:45