Beograd - Šipovo
 
interni broj: 2314
način prijevoza: autobus
prijevoznik: SMILJIĆ - Banja Luka
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Beograd 
 
19:30
Sremska Mitrovica 
20:45 
20:45
Bijeljina 
22:00 
22:00
Brčko 
23:00 
23:00
Modriča 
00:00 
00:00
Dreventa 
01:00 
01:00
Prnjavor (BIH) 
02:00 
02:00
Banja Luka 
03:00 
03:00
Krupa na Vrbasu 
03:45 
03:45
Bočac 
04:00 
04:00
Mrkonjić Grad 
04:30 
04:30
Jezero 
04:45 
04:45
Šipovo 
05:00