Beograd - Pale
 
interni broj: 7899
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOHERC - Grude
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Beograd 
 
22:00
Ruma 
23:00 
23:00
Šabac 
23:30 
23:30
Loznica 
00:30 
01:00
Banja Koviljača 
01:10 
01:10
Mali Zvornik 
01:30 
01:30
Kakanj 
01:35 
01:35
Zvornik 
01:45 
01:45
Drinjača 
02:10 
02:10
Milići 
02:40 
02:40
Vlasenica 
03:00 
03:00
Han Pijesak 
03:40 
03:40
Sokolac 
04:20 
04:20
Pale 
05:20