Banja Luka - Sarajevo
 
interni broj: 7901
način prijevoza: autobus
prijevoznik: SMILJIĆ - Banja Luka
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Banja Luka 
 
17:00
Prnjavor (BIH) 
18:00 
18:00
Derventa 
18:35 
18:35
Doboj 
19:25 
19:25
Maglaj 
19:55 
19:55
Žepče 
20:15 
20:15
Zenica 
21:00 
21:00
Sarajevo 
22:15