popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
7900
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
SMILJIĆ - Banja Luka
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Banja Luka 
 
05:00 
Prnjavor (BIH) 
06:00 
06:00 
Derventa 
06:35 
06:35 
Doboj 
07:25 
07:25 
Maglaj 
07:55 
07:55 
Žepče 
08:15 
08:15 
Zenica 
09:00 
09:00 
Sarajevo 
10:15 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije